Värsked tööpakkumised

Vahetusvanem (Keila)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 576190

Tööpakkumise number

576190

Firma nimi peidetud Vahetusvanem (Keila)

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded on:
kaupluse vahetuse töö juhtimine ja kontroll, kaupade tellimine.

Nõudmised kandidaadile

Millist ettevalmistust eeldame:
Sul on meeskonna juhtimise võime, kaubandusliku töökogemusega, oma ala asjatundja.

Ettevõte pakub

Miks töötada meil:
Asjalik väljaõpe ja täiendõpe, korralik boonussüsteem, kindel palk.

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2019

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.