Värsked tööpakkumised

Vahetusevanem/старший смены (Jüri)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456945

Tööpakkumise number

456945

Töö kirjeldus

Võtame Jüris asuvasse metalltoodete tehasesse tööle vahetusevanema.
Tema peamised ülesanded:
- tootmise tööprotsessi ja kvaliteedi tulemi kontroll;
- vahetuste sujuva ja tõrgeteta töö tagamine, töökeskuste vahelist tööd koordineerimine;
- töökorralduse reeglite ja töötajate tööülesannete koordineerimine.

На завод металлических изделий в Юри требуется старший смены. Основными обязанностями являются контроль качества работы на производственных процессах, обеспечение бесперебойной работы согласно плану.

Nõudmised kandidaadile

- kogemus sarnasel ametikohal;
- suhtlemisoskus;
- oskus töötada meeskonnas;
- vene keele oskus meeskonna suhtlemiseks.

- опыт работы на похожей должности;
- умение работать в комманде.

Pakume väljaõpet, kaasaegseid töötingimusi, sõbralikku kollektiivi, bussitransporti Tallinn/Maardu - Jüri - Tallinn/Maardu.

Предлагаем обучение на месте, дружный коллектив, современные условия труда, транспорт Tallinn/Maardu - Jüri - Tallinn/Maardu.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2017

AQ Lasertool OÜ on AQ Group AB tütarettevõte, mis tegutseb Eestis alates 2003 a Pärnumaal Audru vallas ja 2014 a Harjumaal Viimsis. Pärnumaal asuva tehase põhitegevuseks on metallist komponentide ning koostude tootmine rahvusvahelistele koostööpartneritele erinevates tööstusharudes nagu auto-, energeetika- ning rongitööstus. Viimsis asuva tehase põhitegevuseks on metalltoodete pinnatöötlus (E-coat ja pulbervärvimine). AQ Lasertool OÜ on pälvinud tiitli „Pärnumaa parim ettevõte“ aastatel 2009 ja 2012.