Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643768

Vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 9. märts 2020
Kuulutus aegub: 7. aprill 2020

Töö kirjeldus

Igapäevased töölesanded :

  • Tootmisjuhi assisteerimine, ettepanekute tegemine, uuenduste juurutamises osalemine
  • Vahetuse tootmisprotsesside ja töötajate efektiivne juhtimine
  • Tootmistöötajate tööaja planeerimine ja arvestus,
jätkusuutlikkuse tagamine
  • Väljaõppe korraldamine
  • Tootmisalane aruandlus

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sul on:

  • Kesk-, kutse- või kõrgharidus ja/või eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • Arvuti kasutamise oskus (MS Excel, MS Word)
  • Hea Eesti- ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Vajalikud isiksuseomadused – hea pingetaluvus, konkreetsus, organiseerimisoskus ja oskuslik koostöövõime

Ettevõte pakub

  • Motiveeriv töötasu
  • Toetav kollektiiv
  • Ettevõtte soodustused- omatoodang, ühisüritused
  • Sportimisvõimalused
  • Maitsev lõuna ettevõtte sööklas

Tööpakkumise number
#643768

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

CVKeskus.ee klient

10005487

Vaata rohkem