2023-08-23 14:48:55

Vahetusevanem

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma  Tartu filiaali

 VAHETUSEVANEMAT

Täistööajaga

SINU ÜLESANDED:

•    klientide sõbralik teenindamine müügisaalis ja kassas

•    müügisaali korrashoid

•    kaupade presenteerimine

•    poe korrektne avamine ja sulgemine

•    aruannete täitmine

•    meeskonna juht juhataja äraolekul

•    olla liider ja eeskuju

Ootused kandidaadile

•    tunned huvi moemaailma vastu

•    naudid inimestega suhtlemist

•    oled kohusetundlik ja kiire õppija

•    soov töötada meeskonnas

•    meeldib kiire ja liikuv töö

•    hea pingetaluvus ja paindlikkus

•    eelnev töökogemus ei ole oluline, sest pakume väljaõpet oma kaupluse             spetsialistidelt

Teile tööd stabiilses ettevõttes ja atraktiivset töökeskkonda, millega kaasnevad ettevõttesisesed soodustused. Eneseteostuse ja arenemisvõimaluse kõrval ootab teid igapäevaselt toetavad ja sõbralikud kolleegid. Töö kaupluses on vaheldusrikas ning igakuiste ühiste eesmärkide täitmisel lisandub lisaboonus. Samuti pakume paindlikku tööajagraafikut.

Kas me äratasime sinus huvi? Siis ootame sinu sooviavaldust koos palga sooviga ja võimaliku tööle asumise kuupäevaga

e-maili aadressil: nyee003(at)newyorker.de

Kasuta oma võimalust ja kandideeri juba täna!