Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #621894

VAHETUSEVANEM (Tänassilma küla, pakivedude terminal)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- töövahetuse juhtimine sorteerimiskeskuses
- kaupade laadimis-, sorteerimis- ja komplekteerimistöö korraldamine
- tööjuhendite ning ohutusnõuete täitmise jälgimine
- pakimahtude ajutise tõusu korral sorteerimistöödel osalemine
- suhtlemine klientidega oma vastutusalas
- töötajate koolitamine ja juhendamine
- parendusettepanekute tegemine ja elluviimine

Nõudmised kandidaadile

- valmisolek meeskonnatööks
- minimaalselt kesk- ja/või kutseharidus
- töökogemus min. 3 aastat, eelistatud tootmise valdkonnas
- enesekehtestamise oskus
- kohusetunne
- eesti keele oskus suhtlustasemel
- kasuks tuleb eelnev juhtimise kogemus

Kasuks tuleb:
- eelnev laos töötamise kogemus

- põhitöötasu 1315 EUR bruto, lisanduvad öötöö tasu + boonus;
(katseajal 1184 € + öötöö tasud ja boonus).
- E-P 12h vahetustega töö (2 öövahetust tööl > 2 päeva vaba > 2 päevavahetust tööl, jne)
- kaasaegsed ja turvalised töövahendid (sh turvajalanõud)
- haiguslehe hüvitis alates teisest haiguspäevast, isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamine tähtpäevadel

Tööpakkumise number
#621894

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 1315 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. november 2019
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2019

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.

Vaata rohkem