Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629785

Vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma naerusuisesse meeskonda Robert's Coffee Viru Keskuses pikemaks perioodiks täiskohaga vahetuse vanemat, kelle tööülesanneteks on:

*esmaklassiliste kohvijookide valmistamine
*sõbraliku klienditeeninduse pakkumine
*vahetuse töö organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

*eesti ja inglise keele oskus
*vanust vähemalt 18a
*kiirus ja kliendisõbralikkus
*kohusetundlikkus ja usaldusväärsus

Ettevõte pakub

*palju head kohvi ja gelatot
*sõbralikku ja naersuist kollektiivi
*tööd pika-lühikese nädala alusel moodsas keskkonnas
*arenemisvõimalust barista- ja klienditeeninduskoolituste näol

Tööpakkumise number
#629785

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
29. november 2019

Robert's Coffee on Põhjamaade suurim kohvikukett, mis keskendub värskelt röstitud ubadest tehtud esmaklassiliste kohvijookide müügile. Tallinna südalinnas tegutseme samuti pereettevõttena juba üle 15 aasta.

Pakume laias valikus kohvijooke, teesid, kakaosid ning värsket söögipoolist nende kõigi kõrvale. Oma igapäevases tegevuses pöörame suurt tähelepanu ka meeldivale klienditeenindusele ning hubase atmosfääri loomisele.

Vaata rohkem