2023-08-23 14:48:55

Vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
950 - 1160 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime uut pereliiget Tallinna A1000Marketisse vahetusevanema ametikohale (lapsehoolduspuhkuse asendajaks).

Oled kaupluse juhaja "paremaks käeks" ning Sinu tööde hulka kuulub:

  • oma vahetuse igapäevatöö sujuv organiseerimine ja tulemuslik juhtimine  sh. personali koolitamine ja motiveerimine
  • kaupluse väljapanekute eest vastutamine vastavalt kehtestatud korrale
  • aktiivse ja kvaliteetse klienditeeninduse tagamine
  • suhtlemine ettevõtte siseselt ja väliselt erinevate osapooltega
  • teha ettepanekuid töö paremaks korraldamiseks

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat, kui:

  • omad varasemat meeskonnajuhtimise ja kaubandusalast kogemust
  • oskad pakkuda probleemidele kiireid lahendusi ja teha ettepanekuid töö paremaks korraldamiseks
  • Sul on hea suhtlemis- ja enesekehtestamise oskus
  • oled suhtlemisel viisakas ning organiseeritud ka pingelistes olukordades
  • oskad kasutada kontoritarkvara (word, exel, office)
  • räägid vabalt eesti keelt ning oskad suhtlustasandil ka vene keelt
  • sul on valmidus töötada graafiku alusel 12-tunnistes vahetustes

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • konkureerivat töötasu
  • arenguvõimalusi ettevõtte siseselt
  • kaasaaegseid töötingimusi
  • megaägedat ja toetavat tiimi

Töökoha asukoht on Lasnamäel Varraku 12 kaupluses.

Sobivusel tööle asumist esimesel võimalusel.

Vajalik kehtiva tervisetõendi olemasolu.