Värsked tööpakkumised

Vahetusevanem Marja Comarketisse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546727

Tööpakkumise number

546727

Firma nimi peidetud Vahetusevanem Marja Comarketisse

Töö kirjeldus

Kaupade tellimine, hindade kontroll, töö korraldamine müügisaalis ja alluvate antud tööülesannete täitmise kontrollimine, inkassatsioon/rahade käitlemine. Vajadusel asendada teenindajaid. Alustada/lõpetada tööpäeva. Asendada kaupluse juhatajat.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind, kui
* Omad varasemat töökogemust jaekaubanduses
* Sulle meeldib tööd organiseerida
* Aruannete koostamine ei ole Sulle võõras
* Oled varasemalt teinud inkassatsiooni

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
* Kindlat sissetulekut ja lisatasusid
* Tööalast väljaõpet ja koolitusi
* Graafikujärgset tööaega
* Ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. august 2018
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2018

Abc Supermarkets AS on Eesti ettevõte, kellele kuuluvad Comarketi kauplused ja Solaris Toidupood. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning ajaga kaasaskäimist.