Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319824

VAHETUSEVANEM

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivse müügitöö korraldamine kaupluses
klienditeenindajate juhendamine
aruannete koostamine ja täitmine
klientide teenindamine ja nõustamine
kauba ettevalmistamine müügiks ja väljapanek saalis
müügisaali korrashoid
kassaoperatsioonide teostamine
vajadusel kaupluse juhataja asendamine

Ootused kandidaadile

oskus delegeerida tööülesandeid juhataja äraolekul
võime saavutada püstitatud müügialaseid eesmärke ja töötada meeskonna juhina
väga hea eesti keele oskus ja keskmisel tasemel inglise keele oskus
aus, kohusetundlik, väga hea stressi ja pingetaluvusega, otsustusvõimeline

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
ettevõttesiseseid koolitusi ja arenguvõimalusi

Lisainfo

ettevõte võtab ühendust ainult sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#319824

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. september 2013
Kuulutus sisestati:
11. september 2013

LPP Retail Estonia OÜ on jaekaubandus ettevõte, mis arendab ja haldab Eestis rahvusvahelisi kaubamärke Reserved, Cropp, House ja Mohito aastast 2002. Tänaseks on avatud kakskümmend kauplust üle Eesti. Otsime NARVA Astri keskuse Reserved kauplusesse VAHETUSEVANEMAT.

Vaata rohkem