Vahetusevanem
Tööpakkumise number #832828

1
GMP Grupp AS
Haapsalu

Töö kirjeldus

Haapsalu promenaadil asuv Villa Friedheim otsib kohvik-restorani Von Gernet teotahtelist ning rõõmsameelset vahetusevanemat. Sul on võimalus anda oma panus kaasaegses ja uuenduslikus söögikohas igapäevase töö korraldamisele armsas kuurortlinnas. Kui oled töökas, positiivne, innukas, oled valmis ellu viima uusi ideid, pead lugu professionaalsest ja sõbralikust teenindusest, sulle meeldib inimestega suhelda ning omad varasemat töökogemust vahetuse vanema või teenindajana, siis saada palun oma CV.

Ootused kandidaadile

Oma uuelt kolleegilt ootame:

  • klientide suurepärane ja oskuslik teenindamine;
  • restorani teenindussaali igapäevase töö korraldamine;
  • positiivne suhtumine;
  • meeskonnatöö valmidus;
  • kohusetundlikkus, ausus, korrektsus.

Ettevõte pakub

  • arendavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
  • kaasaegseid töötinguimusi, meeldivat töökeskkonda;
  • võimalust omi ideid rakendada;
  • motiveerivat töötasu;
  • majutusvõimalust.

Lisainfo

Töö tegemise periood mai-september.

Tööpakkumise number
#832828

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
2 näd. tagasi
SUVETEENINDAJA GMP Grupp AS
1
SUVETEENINDAJA GMP Grupp AS • Haapsalu
Haapsalu
3 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA HAAPSALU HUMANAS Humana Sorteerimiskeskus OÜ
900 - 1000 €/kuus
3 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA HAAPSALU HUMANAS Humana Sorteerimiskeskus OÜ • Haapsalu
Haapsalu
5 p. tagasi
ÕMBLEJA Rave Mööbel OÜ
5 p. tagasi
ÕMBLEJA Rave Mööbel OÜ • Haapsalu
Haapsalu
UUS
päev tagasi
SAALITEENINDAJA PIIMAOSAKONDA, HAAPSALU (POSTI 30) MAXIMA Eesti OÜ
UUS
päev tagasi
SAALITEENINDAJA PIIMAOSAKONDA, HAAPSALU (POSTI 30) MAXIMA Eesti OÜ • Haapsalu
Haapsalu
3 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus MÜÜGIKONSULTANT (HAAPSALUS) Müügimeistrite AS
3 p. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT (HAAPSALUS) Müügimeistrite AS • Haapsalu
Osaline kaugtöö võimalus
Haapsalu
Vaatan kõiki