Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #731451

Vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö põhieesmärk on olla oma meeskonna juht, et saavutada maksimaalne tulemus kvaliteetse rapsiõli tootmiseks kaustades efektiivselt täisautomaatset pakkeliini.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sul on huvi tehnika vastu ja soov osaleda liini arendamise juures, hea inglise keele oskus, tahe ettevõttega koos areneda ning valmisolek vahetustega tööks.

Omalt poolt pakume tootmisettevõttele omast kiiret, huvitavat ja väljakutseid pakkuvat ning korralikku töötasu tulemusliku töö eest. Lisaks toetame  terviseedendamist ja sportimist ning hüvitame tööle sõidu kulu.

Tööpakkumise number
#731451

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
22. september 2021

AS Scanola Baltic on rapsiseemne töötlemistehas Jõgevamaal Painkülas, mis toodab kodumaistest rapsiseemnetest rapsikooki ja rafineeritud rapsõli Olivia. Ettevõtte on 10 aasta jooksul laienenud läbi suuremahuliste investeeringute. 2021 aastal investeerisime 1,5 miljonit eurot pakkeliini seadmetesse. Uued tootmismasinad ja seadme tingivad vajaduse arenemisvõimelise ja arengule orienteeritud töötajate järele, kes koostöös tehase pikaajalise tootmiskogemusega meeskonnaga annavad tugeva panuse ettevõtte jätkusuutlikku arengusse. www.scanolabaltic.ee

Vaata rohkem