Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633892

Vahetuse vanem Jõgeva Maximas

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jõgevamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 6. jaanuar 2020
Kuulutus aegub: 4. veebruar 2020

Töö kirjeldus

  • Kaupluse meeskonna igapäevase töö organiseerimine
  • töötajate juhendamine ja toetamine
  • sujuva klienditeeninduse tagamine kaupluses
  • vajadusel kaupade planeerimine ja tellimine

Ootused kandidaadile

  • Omad varasemat töökogemust klienditeenindajana
  • oled hea suhtleja ja valmis meeskonnatööks
  • oskad kasutada kontoritarkvara
  • räägid suhtlustasandil eesti keelt
  • oled kohusetundlik ja hea pingetaluvusega

Tööalast väljaõpet ja koolitusi, karjäärivõimalusi, tööd graafiku alusel, erinevaid motivatsioonipakette ja ettevõtte poolt organiseeritud lõunasööki.

Tööpakkumise number
#633892

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2020

MAXIMA Eesti on üks suurimaid Eestis tegutsevaid jaekaubanduskette, millesse kuuluvad kauplused, e-pood, toitlustustsehhid, logistikakeskus ja peakontor annavad tööd enam kui 4300 eestimaalasele ning teenindavad igapäevaselt vähemalt 150 000 inimest.

Vaata rohkem