VAHETUSE MEISTER
Tööpakkumise number #832605

JELD-WEN EESTI AS
Rakvere, Lääne-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

ME USALDAME SIND:

⇢Organiseerid oma vahetuse igapäeva tööd

⇢Tagad oma meeskonnas tulemused

Koostöö teiste tootmisüksuste ning osakondadega

⇢Kiire ja tulemuslik reageerimine tootmistõrgetele

Vastustus tootmisprotsessi kvaliteedi eest
järgides keskkonna-, tule- ja tööohutusnõudeid.

Ootused kandidaadile

OLED SUUREPÄRANE KANDIDAAT:

⇢Sinus on südikust, algatusvõimet ja selgroogu

⇢Valdad suurepäraselt eesti, vene ja inglise keelt

⇢Sul on kogemus meeskonna juhina tootmises

⇢Oled tulemustele orienteeritud ning meeskonna mängija

⇢Tunned end mugavalt inimestega töötades

⇢Oled tugev MS Office kasutaja, suudad planeerida ja
   tervikliku pilti ette näha

⇢Sulle sobib töötada vahetustes: ühel nädalal E-R 06.00 – 14.30 ja teisel nädalal 14.30 – 23.00 või ainult öösel P-N 23.00 – 06.00

Ettevõte pakub

TULE JA AITA LUUA VÄÄRTUST!

⇢Meie poolt kindel ja väljakutset pakkuv töökoht rahvusvahelises tööstuskontsernis

⇢Ettevõtte arenguga koos kasvav töötasu

⇢Meie poolt kaasaegsed töötingimused, tööriided ja töövahendid

⇢Kollektiivpuhkus suvel ja talvel

Lõunasöögilt soodustus tehase bistroos

⇢Toetame tervislikke eluviise, sportimise võimalusi ning pakume ühisüritusi

⇢Pakume transporti

  • Ida-Virumaal (Ahtme, Aseri, Jõhvi, Kohtla-Järve, Kiviõli)
  • Lääne-Virumaal (Haljala, Kadrina, Kunda, Tamsalu, Tapa, Viru-Jaagupi, Väike-Maarja)

Tööpakkumise number
#832605

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : 1860 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2023
VAHETUSE MEISTER VAHETUSE MEISTER

JELD-WEN Eesti AS on JELD-WEN Europe`i osa, mis kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja JELD-WEN Inc. koosseisu. Peakontor asub Põhja-Carolinas Charlotte`is ning ettevõttel on ülemaailmselt rohkem kui 120 tootmisüksust 19 riigis. Rakveres asuvas tehases töötab 24/5 graafikuga kolmes vahetuses ligi 600 töötajat. Meie peamisteks toodeteks on ukselengid ja siseuksed. Lisaks on JELD-WEN tootevalikus 100% täispuidust sise-, liug-, sauna- ning aiamaja uksed. Täpsema info ettevõtte kohta leiate meie kodulehelt: www.swedoor.ee

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
HÖÖVLI JA PUIDUPINGI OPERAATOREID Rakvere Metsamajand OÜ
HÖÖVLI JA PUIDUPINGI OPERAATOREID Rakvere Metsamajand OÜ • Lääne-Virumaa
Lääne-Virumaa
2 näd. tagasi
METALLKONSTRUKTSIOONIDE VÄRVIJA Metalliseering OÜ
1500 - 2500 €/kuus
METALLKONSTRUKTSIOONIDE VÄRVIJA Metalliseering OÜ • Lääne-Virumaa
OPERAATOR Flexa Eesti AS
4 päeva jäänud
OPERAATOR Flexa Eesti AS • Lääne-Virumaa
MÜÜGISPETSIALIST ANOME AS
MÜÜGISPETSIALIST ANOME AS • Rakvere
Rakvere
6 p. tagasi
TEHNILINE MÜÜGIESINDAJA LÄÄNE VIRUMAALE Würth AS
6 p. tagasi
TEHNILINE MÜÜGIESINDAJA LÄÄNE VIRUMAALE Würth AS • Rakvere
Rakvere
Vaatan kõiki