Tööpakkumise number

585537

Jalax AS Vahetuse meister

Töö kirjeldus

Vahetuse meister organiseerib vahetuse igapäevatööd ning tagab oma meeskonnas tulemuste saavutamiseks vajalikud töötingimused ja -õhkkonna. Teeb tihedat koostööd teiste tootmisüksuste ning osakondadega. Lahendab tekkivad tootmistõrked kiirelt ja tulemuslikult. Vastutab tootmisprotsessi kvaliteedi eest.


Nõudmised kandidaadile

omad vähemalt keskharidust, oled iseseisev ja innukas, julged võtta vastu otsuseid, kanda vastutust ning suudad tagada häid tulemusi töö korraldamises, oled valmis vahetustega tööks.


Ettevõte pakub

Pakume Sulle võimalust olla osa meeskonnast/ettevõttest, kes ekspordib 90% oma toodangust ning kelle tugevaim müügiargument on 99% tarnekindluse tagamine klientidele.
Sind ootab mitmekesine ja huvitav igapäevatöö ning võimalus oma oskused ja kogemused proovile panna.
Tööaeg on E-R, puhkus suvel ja talvel, taskukohane lõunasöök kohapeal.


Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
15. märts 2019
Soovin kandideerida

Vahetuse meister


JALAX AS

AS JALAX on 1993 aastal asutatud ekspordile suunatud aktsiaselts, mis on spetsialiseerunud metallmööbli ja metallkomponentide tootmisele. Aastate jooksul on AS JALAX arenenud Eesti üheks juhtivamaks metallmööbli valmistajaks. AS JALAX hindab kõrgelt professionaalseid tööoskusi, oma töötajaid ja keskkonnasõbralikku tootmist. Ettevõttes töötab 150 inimest, 90% toodangust läheb välisturgudele.

Vaatan ettevõtte profiili