Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692553

Vahetuse juht

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie tegusa tiimiga on oodatud liituma vahetuse juht, kes organiseerib vahetuse tööd (ca 40 barruslast) vastavalt komponenditehase tootmisplaanile, kindlustab toodangu kvaliteedi, juhib oma meeskonda ja hoiab oma inimesi motiveerituna ning korraldab uute töötajate väljaõppe.

Ootused kandidaadile

  • inimeste ja tööprotsesside juhtimise kogemust tootmisettevõttes;

  • initsiatiivikust, pingetaluvust ja otsustamisjulgust;

  • tehnilist taipu, juhtimis- ja organiseerimisoskust ning koostöövalmidust;

  • valmisolekut vahetustega tööks, töö tehases toimub kahes vahetuses.

  • mitmekülgset ja vastutusrikast tööd, kus rutiinile ruumi ei jää;
  • turvalist ja kaasaegset töökeskkonda;
  • väärilist töötasu ja motiveerivat väärtuspakkumist;
  • sportimise ja vaba aja veetmise toetusi nii Sulle kui ka Su perele.

Lisainfo

Saada oma CV hiljemalt 18. aprilliks katrin[ät]barrus.ee või kandideeri
CV keskuse kaudu.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust ning pakume võimalust töö ja ettevõttega tutvuda!

Tööpakkumise number
#692553

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
22. märts 2021

Barrus on edukas ja arenev Võrumaa puidutööstus ning seoses laienemisega oleme juurde otsimas inimesi, kellega koos toota liimpuidust komponente Skandinaavia ukse- ja aknatootjatele. Meie juures töötab üle 250 võrumaalase, kelle heaolu eest me igapäevaselt hoolt kanname. Võid kindel olla, et siit leiad omale nii hea töö kui ka häid sõpru!

Vaata rohkem