2023-08-23 14:48:55

Vahetuse juht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma Rääma tänava tootmisüksuse meeskonda õhtuse vahetuse VAHETUSE JUHTI, kelle peamiseks ülesandeks on oma vahetuse meeskonna ja tootmise efektiivne juhtimine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui Sa:

  • omad vähemalt 3-aastast töökogemust tootmisettevõttes vastutaval kohal;
  • suhtled nii kõnes- kui ka kirjas eesti ja vene keeles;
  • tunned tootmisprotsesse ning -tehnoloogiaid;
  • oled väga hea arvutikasutaja ning omad majandustarkvaraga töötamise kogemus;
  • oled kohusetundlik, initsiatiivikas, süsteemne ning tulemustele orienteeritud;
  • oled väga hea koostöö oskustega;
  • oskad seada prioriteete, olla eestvedaja ja hea kaasaja;
  • omad tõstukijuhi lube;
  • soovid töötada õhtul (14.30-23.00).

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • mitmekesist ja põnevat tööd;
  • võimalusi eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist töötasu, õhtul töötamise lisatasu
  • häid töötingimusi;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda.