https://www.cvkeskus.ee/544438

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Vabatahtlikuks Prantsusmaale (1-2 kuud)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544438

Tööpakkumise number

544438

Töö kirjeldus

Otsime huvilisi osa saama rahvusvahelisest projektist Euroopas. Töö on vabatahtlik, osalemisega seotud kulud on kaetud programmi Erasmus+ eelarvest.

Võimalik on osaleda projektides Prantsusmaal, mis toimuvad erinevates piirkondades suvel 2018 (1-2 kuud)


Nõudmised kandidaadile

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on huvi ja tahe teha vabatahtlikku tööd ning osaleda täismahus projektis.
Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 18-30 aastat.


Ettevõte pakub

Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid - seonduvad koolitused, rahvusvaheline transport, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud vastavalt projekti eelarvele ning programmi Erasmus+ rahastusreeglitele. Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev.


Asukoht:
Prantsusmaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, praktika või hooajatöö
Kuulutus aegub:
2. august 2018
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Continuous Action on organisatsioon, mis ühendab endas elukestva õppe, võrdsete võimaluste pakkumise ning vabatahtliku tegevuse arendamisest ja korraldamisest huvitatud inimesi. Organisatsiooni tegevuse eesmärk on elukestva õppe võimaldamine ja võrdsete võimaluste pakkumine erinevatele sihtgruppidele nii Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.