Värsked tööpakkumised

Vabatahtlik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362414

Tööpakkumise number

362414

Töö kirjeldus

Vabatahtliku ülesandeks on abistada sotsiaaltöötajaid ja noorsootöötajaid sotsiaalprogrammi läbiviimisel. Alates 1. jaanuarist pakume lisaks eesti keelsetele ka teenust vene keelsetele lastele.

Sotsiaalprogramm (sotsiaalsete ja toimetulekuoskuste arendamine)

- õpiabi, ka kirjatehnika
- võrgustikutöö
- soe lõunasöök
- duši kasutamise võimalus
- pesu pesemise võimalus
- arendav huvitegevus
- seikluskasvatuslikud tegevused
- käelised ja sportlikud tegevused
- suhtlusring
- ühisüritused peredele
- tugirühmad ja infopäevad

Nõudmised kandidaadile

võimalusel sotsiaaltöö, noorsootöö või pedagoogilist kõrgharidust või selle omandamist. Head suhtlemisoskust, tugevat pingetaluvust, julgust ning motivatsiooni töötada riskigrupi laste ja noortega ning nende peredega. Head vene ja eesti keele oskust kõnes ja kirjas.

Kasuks tulevad erinevad teadmised ja oskused käeliste ja sportlike tegevuste osas.

erinevaid väljakutseid, huvitavat tööd laste ja noortega ning toetavat ja sõbralikku meeskonda. Võimalusel ja vajadusel koolitusi ning sümboolset motivatsioonitasu vastavalt kokkuleppele. Tudengil on võimalus meie juures läbida erinevaid praktikaid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
16. november 2014

Nõmme Vaba Aja Keskuse (endine Nõmme Sotsiaalkeskus) laste päevakeskus tegutseb alates 2006. aasta oktoobrist ning igapäevaselt käivad keskuses piirkondliku lastekaitse poolt suunatud õpi- ja käitumisraskustega lapsed vanuses 8 kuni 15 eluaastat, kellest enamus pärinevad majanduslikus kitsikuses elavatest peredest. Paljude laste vanemad on väheste vanemlike oskustega ning mitmed lapsed kasvavad paljulapselistes peredes või on peres vaid üks töötav lapsevanem. Laste päevakeskuse igapäevane töö seisneb laste sotsiaalsete ja toimetulekuoskuste arendamises ning nende õpi- ja käitumisprobleemide vähendamises läbi sotsiaalprogrammi. Pakume lapsi arendavaid ja perede toimetulekut soodustavaid teenuseid ja tegevusi.