https://www.cvkeskus.ee/504569

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Vabatahtlik Soome

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504569

Tööpakkumise number

504569

Töö kirjeldus

Otsime vabatahtlikke lühiajalisse Euroopa vabatahtliku teenistuse projekti "Elf Around!", mis toimub 6.11-15.12.2017 Kokkolas, Soomes.
Projekti ootame veel 1 vabatahtlikku (kokku saab projektis osaleda 2 vabatahtlikku).


Nõudmised kandidaadile

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on huvi ja tahe teha vabatahtlikku tööd.
Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).
Huvi korral projektist osa saada loe lähemalt siit: http://continuousaction.ee/?module=news&id=346 ja täida projekti juures olev sooviavaldus (goo.gl/L5bHEH).


Ettevõte pakub

Minnes vabatahtlikuks on tagatud järgnevad tingimused:
* Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist.
Loe lähemalt planeeritavate tegevuste kohta:
http://continuousaction.ee/upload/ELF%20AROUND_2017.pdf
* Projektis osalemisega ei kaasne kulusid: koolitused, kindlustus, elamine on vastuvõtva organisatsiooni poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses.Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
29. november 2017
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

Mittetulundusühing Continuous Action on vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev organisatsioon, mis ühendab endas elukestva õppe, võrdsete võimaluste pakkumise ning vabatahtliku tegevuse arendamisest ja korraldamisest huvitatud inimesi. Organisatsiooni tegevuse eesmärk on elukestva õppe võimaldamine ja võrdsete võimaluste pakkumine erinevatele sihtgruppidele sõltumata soost, sotsiaalsest seisundist ja vanusest nii Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.