https://www.cvkeskus.ee/461804

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Vabatahtlik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 461804

Tööpakkumise number

461804

Töö kirjeldus

Oled mõelnud, et vabatahtlik töö võiks olla midagi sulle aga ei taha väga kaugele minna? Tule vabatahtlikuks Poola, vabatahtlike keskusesse. Kielce Volunteer Center otsib endale vabatahtlikku Eestist projekti “Volunteering for YOU(th)” algusega eelistatult märtsist 2017 (5 kuud).


Nõudmised kandidaadile

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ega spetsiifilist ettevalmistust, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. Ootame huvi ja motivatsiooni koos teiste vabatahtlikega projektitegevustes kaasa lüüa.
Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).


Ettevõte pakub

Minnes vabatahtlikuks on tagatud järgnevad tingimused:
* Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist.
* Projektis osalemisega ei kaasne kulusid: koolitused, kindlustus, elamine on vastuvõtva organisatsiooni poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses, mis selles projektis on 275€.
* Vabatahtlikule makstakse täiendavalt 185€/kuus.


Asukoht:
Poola
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. märts 2017
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

Mittetulundusühing Continuous Action on vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev organisatsioon, mis ühendab endas elukestva õppe, võrdsete võimaluste pakkumise ning vabatahtliku tegevuse arendamisest ja korraldamisest huvitatud inimesi. Organisatsiooni tegevuse eesmärk on elukestva õppe võimaldamine ja võrdsete võimaluste pakkumine erinevatele sihtgruppidele sõltumata soost, sotsiaalsest seisundist ja vanusest nii Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.