https://www.cvkeskus.ee/462736

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Vabatahtlik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462736

Tööpakkumise number

462736

Töö kirjeldus

Otsime kahte vabatahtlikku Eestist osalema Euroopa vabatahtliku teenistuse pikaajalises projektis "Youth Volunteering Together", mis algab juulist 2017 Gyumris, Armeenias.
Projekti kestus 12 kuud.


Nõudmised kandidaadile

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek töötada laste ja noortega, huvi loominguliste tegevuste vastu ning soov töötada koos teiste vabatahtlikega. Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil.
Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).


Ettevõte pakub

Minnes vabatahtlikuks on tagatud järgnevad tingimused:
* Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist.
Loe lähemalt planeeritavate tegevuste kohta: http://continuousaction.ee/upload/file/EVS_YouthVolunteeringTogether.pdf
* Projektis osalemisega ei kaasne kulusid: koolitused, kindlustus, elamine on vastuvõtva organisatsiooni poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses.
* Vabatahtlikule makstakse täiendavalt taskuraha ca 55€/kuus.


Asukoht:
Armeenia
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. märts 2017
Kuulutus sisestati:
5. märts 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

Mittetulundusühing Continuous Action on vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev organisatsioon, mis ühendab endas elukestva õppe, võrdsete võimaluste pakkumise ning vabatahtliku tegevuse arendamisest ja korraldamisest huvitatud inimesi. Organisatsiooni tegevuse eesmärk on elukestva õppe võimaldamine ja võrdsete võimaluste pakkumine erinevatele sihtgruppidele sõltumata soost, sotsiaalsest seisundist ja vanusest nii Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.