Värsked tööpakkumised

Uus restoran Viru keskuses (Chopsticks/ Little India)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424408

Tööpakkumise number

424408

Firma nimi peidetud Uus restoran Viru keskuses (Chopsticks/ Little India)

Töö kirjeldus

- klientide teenindamine saalis või kassas kõrgel tasemel
- tellimuste vastuvõtt lauast, arveldamine, vajadusel töö baaris
- viisakas ja sõbralik suhtlemine klientidega
- saali ja baari korrashoid
- stabiilset tööd (mitte hooajalist)

Nõudmised kandidaadile

- keelte valdamine - eesti (kesktase), inglise ja vene (suhtlustasandil)
- väga hea suhtlemisoskus
- sõbralikkus, kõrge pingetaluvus
- kohusetundlikkus
- paindlikkus tööülesannete täitmisel
- varasem töökogemus ettekandjana

Ettevõte pakub

- sõbralikku kollektiivi
- stabiilset tööd ja paindliku graafikut
- täis- ja osalist töökoormust
- tööd klienditeenindajana/baarmenina restoranis või kiirtoidurestoranis

Lisainfo

Pakume tööd uues Chi restoranis Viimsi keskuses: baarmenile, ettekandjatele, nõudepesijatele, abikokkadele.
Töö on vahetustega, graafik kokkuleppeline.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
20. mai 2016
Brutopalk:
kuni 750 EUR kuus

McKenzie Invest OÜ on Eesti restoranide turul tegutsenud juba üle kümne aasta. Chopsticks ja Little India on Hiina ja Aasia köögile spetsialiseerunud rikkaliku menüüga restoranid. Oleme avanud 13 Chopsticks, 2 Little India ja 4 Chi restorani kus töötab üle 200 tubli inimese.