Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301093

Uurija

CVKeskus.ee klient
Hiiumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • põhiülesandeks on tööpiirkonnas kuritegude ennetamine, tõkestamine ja kohtueelne menetlemine ning kuritegudes jälitusteabe kogumine ja analüüsimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt politseiline või juriidiline);
  • vähemalt 2 aastat valdkonna kogemust;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene- ja veel ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil;
  • tabeli- ja tekstitöötlusprogrammide ning politseitöös kasutatavate andmekogude ja interneti kasutamise oskus;
  • keskmisest kõrgem pingetaluvus, koostöövõime, tahe õppida ja omandada uusi teadmisi ja töövõtteid;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu ja sõidukogemus vähemalt 2 aastat;
  • vastavus politsei- ja piirivalveseaduses politseiametnikele kehtestatud tingimustele sh kehalise ettevalmistuse nõuetele.

Kasuks tuleb:
  • politseialane töökogemus;
  • õigusalased teadmised.

  • head väljakutset Eesti ühes suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Elulookirjeldus koos avaldusega esitada hiljemalt 31.03.2013.

Tööpakkumise number
#301093

Asukoht:
Hiiumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
31. märts 2013
Kuulutus sisestati:
7. märts 2013
Lisainfo palga kohta:
alates 855 EUR

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Lääne prefektuuris.

Vaata rohkem

Uurija