https://www.cvkeskus.ee/366630

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Uudistekütt!!!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366630

Tööpakkumise number

366630

Firma nimi peidetud Uudistekütt!!!

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Ühinenud Ajalehed on 2008. aastal asutatud meediaettevõte, mis ühendab Eesti suuremaid maakonnalehti Pärnu Postimees, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja ja Valgamaalane. Need sõltumatud ajalehed on oma piirkonna loetavaimad väljaanded, mille kaudu jõuavad lugejateni kõik olulised kodukandi uudised.

Tugev liidripositsioon kodupiirkonnas teeb Ühinenud Ajalehtede väljaannetest kindla kanali kaubanduslike teadete edastamiseks. Tervikuna anname arvestatava võimaluse info edastamiseks üle suure osa Eestist. Viie lehe trükiarv kokku on enam kui 35 000 eksemplari, mis on võrreldav üleriigiliste väljaannete omaga.

Lisaks kohalikele päevalehtedele anname välja ajakirju 60+ ja Osuti, mis levivad lisaks viiele maakonnale ka Tallinnas, Tartus, Harjumaal ja mujal Eestis. Ka on Ühinenud Ajalehtede tooteportfellis koolilõpetajatele mõeldud kogumikud Koolilõpp, tasuta lehed Pärnu Börs ja 1Leht ning turismiteatmik Pärnu This Week. Tellimustöödena teostame ja levitame mitmeid kohalike omavalitsuste, ettevõtete ja eraisikute perioodilisi ning ühekordseid trükiseid.

ASi Ühinenud Ajalehed omanikud on 66protsendilise osalusega AS Eesti Meedia ja 34protsendilise osalusega OÜ Pressinvest. Ettevõte kuulub meediakontserni Eesti Meedia.