Ürituste müügijuht (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 619257

Tööpakkumise number

619257

Töö kirjeldus

* uute korporatiivklientide leidmine ja kliendisuhete arendamine
* olemasolevate kliendisuhete hoidmine
* konveretsi-, hotelli- ja restoranitoodete aktiivne müük
* klienditellimuste haldamine: müügipakkumiste koostamine ja läbirääkimised
* osalemine müügireisidel, kliendiüritustel, messidel

Nõudmised kandidaadile

* kõrgharidus, võib olla ka omandamisel
* hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
* hea suhtlemis- ja organiseerimisvõime
* orienteeritus tulemustele
* analüüsivõime, otsustusjulgus ja vastutustunne

Ettevõte pakub

lisaks töötasule:
* tööd professionaalses meeskonnas
* tulemustasu
* väärtuslikke hotellitöö kogemusi
* ettevõtte soodustusi

Lisainfo

Kuigi pakume tööd ajutiseks, lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks, on see hea võimalus kogemuste saamiseks hotelli müügiosakonnas.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
19. september 2019

Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992. aastast hotellina tegutsev majutusettevõte Pärnus. Meie sõbraliku meeskonna eesmärgiks on hoolitseda hotelli külaliste eest ning pakkuda meenutamist väärivaid hetki nii ärikliendile kui ka puhkajale.
Kui Sul on soov end töötada müügitöö valdkonnas, siis pakume Sulle head võimalust eneseteostuseks pikaajalise kogemusega hotellis. Sa saad rikkamaks paljude tublide kolleegide võrra, Sind ootavad uued ja põnevad väljakutsed, tubli meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida ja võtta see väljakutse vastu!