Värsked tööpakkumised

Ürituste koordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 594722

Tööpakkumise number

594722

Töö kirjeldus

Riigikaitse ja julgeoleku teadmiskeskus otsib meeskonda ürituste koordinaatorit, kelle tööülesannete hulka kuulub:
1. avalike koolitus- ja teavitusürituste korraldamine Ida-Virus, Tallinnas ja Maardus;
2. sotsiaalmeedia lehekülgede modereerimine;
3. infomaterjalide koostamine, kujundamine ja levitamine.

Центр информации о безопасности и обороне ищет в свою команду координатора мероприятий, в задачи которого входит:
1. разработка идей, подготовка и реализация плана проведения публичных и обучающих мероприятий в Ида-Виру, Таллинне и Маарду;
2. модерирование тематических страниц в социальных сетях;
3. составление (написание, перевод и т.д.), оформление и распространение инфоматериалов.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat:
* valdab hästi eesti ja vene keelt. Inglise keele oskus on suureks eeliseks.
* tunneb huvi riigikaitse ja julgeoleku valdkonna vastu;
* on seltskondlik, täpne ja hoolikas;
* omab juhiluba.

Успешный кандидат:
* хорошо владеет эстонским и русским языками. Владение английским будет большим плюсом.
* интересуется областью обороны и безопасности;
* общителен, корректен и исполнителен;
* имеет водительские права.

Pakume paindlikke töötingimusi, kaugtöö võimalust, samuti palju väljakutseid õppimiseks ja eneseteostamiseks kommunikatsioonivaldkonnas.
Lisainfo: info(at)kaitsen.ee

Мы предлагаем гибкие условия работы, возможность работать дистанционно из дома, а также много возможностей для обучения и самореализации в области коммуникации.
Дополнительная информация: info(at)kaitsen.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2019
Kuulutus sisestati:
2. mai 2019
Brutopalk:
kuni 1200 EUR kuus

2011. aastal kodanikualgatusena loodud Riigikaitse ja julgeoleku teadmiskeskus on sõltumatu platvorm, mille eesmärgiks on suurendada Eesti elanike teadlikkust riigikaitse ja julgeoleku valdkonnas toimuvast. Keskus arendab praktilist koostööd nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt. Teavitame Eesti venekeelseid kogukondi riigikaitsest ja julgeolekust, algatades ja korraldades avalikke üritusi, ekspertseminare, koolitusi ja arutelusid aktuaalsetel küsimustel.