Universaalfreespinkidel freesija, фрезеровщик универсальных фрезерных станков

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 433087

Tööpakkumise number

433087

Töö kirjeldus

Detailide valmistamine ja töötlemine.

Изготовление деталей путём механической обработки

Nõudmised kandidaadile

Eelnev kogemus töötamisel universaalsetel freespinkidel.

Опыт работы на универсальных фрезерных станках.

Pakume huvitavat tööd vertikaal- ja horisontaalfreespinkidel.

Предлагаем интересную работу на вертикально- и горизонтально-фрезерных станках.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2016
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2016

OÜ Dieselland tegeleb erinevate diiseltoitesüsteemide nagu CR, UI/UP jt., kontrollimiseks ja seadistamiseks mõeldud stendide ning testrite tootmise ja turustamisega.