Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #545181

Ungarikeelsete kuulutuste sisestaja

CVKeskus.ee klient
Kodukontor
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse aeg-ajalt eesti-ungari keele tõlki. Tegemist ungari keele kuulutuste sisestamisega. Tööd saab teha oma valitud graafiku alusel. Sobib ka teise töö või kooli kõrvalt tegemiseks

Ootused kandidaadile

Ungari keele valdamine kirja keeles

Ettevõte pakub

Paindlik tööaeg
Kodus või mujal töötamise võimalus.

Tööpakkumise number
#545181

Asukoht:
Kodukontor
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 15 €/tunnis
Kuulutus aegub:
7. august 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem