Ülemiste ICE CAFE otsib säravat KLIENDITEENINDAJAT!
Tööpakkumise number #815292

Apollo Kohvikud OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kui sulle meeldib töötada ägedas tiimis, suhelda klientidega ja maiustada imemaitsva kohvi ja jäätisega siis oled leidnud endale õige töökoha! Sinu ülesandeks on pakkuda head teenindust Ice Café kohvikute klientidele.

Ootused kandidaadile

See töö sobib sulle suurepäraselt, kui:
* Oled noor ning soovid töökohta paindliku tööajaga (sobib ka alates vanusest 16+ ning kooli kõrvalt)
* Oled sõbralik, aus ning rõõmsameelne
* Puhtus ja korrektsus on sinu jaoks olulisel kohal

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
* Võimalusi end täiendada ning osaleda ettevõttesisestel koolitustel
* Apollo grupi ettevõtete omatöötaja soodustusi
* Magusat töökohta suurepärase jäätisevalikuga kohvikus :)

Tööpakkumise number
#815292

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Ülemiste ICE CAFE otsib säravat KLIENDITEENINDAJAT! Ülemiste ICE CAFE otsib säravat KLIENDITEENINDAJAT!

Ice Café kohvikud on põhjamaised ning jäätisele omase külma ja karge, kuid samas koduse disainiga. Kui sulle meeldib töötada ägedas tiimis, suhelda klientidega ja maiustada imemaitsva kohvi ja jäätisega siis oled õiges kohas! Suus sulavad jäätised ootavad sind Ice Cafes. Ice Cafe on osa Apollo ettevõtete grupist.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
KLIENDITEENINDAJA MINISO EESTI OÜ
960 - 1110 €/kuus
1
KLIENDITEENINDAJA MINISO EESTI OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 5
2 näd. tagasi
OTSIME SÄRAVAT KLIENDITEENINDAJAT Sushi Shop OÜ
5
OTSIME SÄRAVAT KLIENDITEENINDAJAT Sushi Shop OÜ • Tallinn
Tallinn
LASNAMÄE APOLLO KAUPLUS OTSIB KLIENDITEENINDAJAT! Apollo Kauplused OÜ
LASNAMÄE APOLLO KAUPLUS OTSIB KLIENDITEENINDAJAT! Apollo Kauplused OÜ • Tallinn
Tallinn
SPORTLAND ÜLEMISTE KLIENDITEENINDAJA Sportland Eesti AS
SPORTLAND ÜLEMISTE KLIENDITEENINDAJA Sportland Eesti AS • Tallinn
Tallinn
KLIENDITEENINDAJA - PEETRI SUBWAY RESTOS Subtastic OÜ
5 - 6.5 €/tunnis
KLIENDITEENINDAJA - PEETRI SUBWAY RESTOS Subtastic OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki