Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328211

Üldosakonna spetsialist, asenduskoht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üldosakonna spetsialisti peamisteks tööülesanneteks on kini peetavate isiklike toimikute vormistamine, dokumentide köitmine ja eeluurimisaluste vahistamise tähtaegade jälgimine

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus, eelistatud on juriidilise kõrgharidusega kandidaadid
- Eesti keele oskus kõrgtasemel (C1), vene keele oskus suhtlustasandil
- Väga hea arvuti kasutamise oskus
- Väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
- Laitmatu reputatisoon ja kõrge moraalitunne

Ettevõte pakub

- Arengu- ja koolitusvõimalusi
- Töötasu 900 eurot (bruto)
- Kaasaegset töökeskkonda
- Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
- Põhipuhkust 35 kalendripäeva

Tööpakkumise number
#328211

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
9. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem