Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #458236

ÜLDEHITUSINSENER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektide juhtimine (tellija esindamine/asendamine erinevates ülesannetes, s.h omanikujärelevalve)

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus
  • 5 aastane töökogemus
  • Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Korrektsus ja täpsus

  • Eneseteostus- ja arenguvõimalusi sõbralikus ning kiiresti arenevas ettevõttes
  • Koolitusvõimalusi
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Kaasaegseid töövahendeid

Tööpakkumise number
#458236

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2017
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2017

P.P. Ehitusjärelevalve sai alguse P.P. Ehitus OÜ´st, mis asutati 1991.a. 2003.a alustati omanikujärelevalve teenuse (sh. insenertehnilised konsultatsioonid, ekspertiisid jms) pakkumisega.

Meie põhitegevusaladeks on:

• Ehituse omanikujärelevalve teostamine
• Ehitiste ekspertiiside teostamine/korraldamine
• Ehitusalased konsultatsioonid
• Ehituslik projektijuhtimine

Meie klientideks on väga suures osas riikliku sektori asutused, seda nii omanikujärelevalve ja ehituse projektijuhtimise, kui ka ehitusprojektide ekspertiiside teostamise/korraldamise ning projekteerimise ja ehituse riigihangete ettevalmistamise osas.

Vaata rohkem