Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320300

Üldehitajad

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eramajade ehitus "otsat-lõpuni": alates vundamendist, lõpetades katuse panemisega, jne..

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus vähemalt 3-5 aastat
Kasuks tuleb inglise keele oskus, iseseisev mõtlemine

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu

Lisainfo

Transport Norra ja majutus ettevõtte poolt

Tööpakkumise number
#320300

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
16. september 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Üldehitajad