Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634560

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üldehitustööde teostamine k.a. akende paigaldus

Ootused kandidaadile

algatus- ja vastutusvõime
arenguvõime
ausus ja kohusetundlikkus
auto kasutamise võimalus
B-kategooria juhiluba
eelnev remondi- või ehitusalane töökogemus
hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

Töökogemus akente uste paigaldusel, üldehitusel

Ettevõte pakub

arenevat ja sõbralikku meeskonda
huvitavat ja mitmekesist tööd
stabiilset töökohta

Tööpakkumise number
#634560

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2020

Formcenter OÜ on üldehitusega tegelev ettevõtte. Meie eesmärk on pakkuda kliendile kvaliteetset teenust nii ehitusel kui avatäidete paigaldamisel. Oleme oma töös ja tegemistes alati professionaalsed ja kohusetundlikud. Võta meiega ühendust ning leiame ka Sulle parima lahenduse!

Vaata rohkem

Üldehitaja