Veebipõhine värbamine

Töö kirjeldus

Rox Rakennus on ettevõte, mis tegeleb üldehitustöödega.
Kõik objektid on meil Uusimaal. Lisaks teeme teemanttöid.
Otsime üldehitajaid betoonitöö kogemusega.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tulevad oma auto, juhiload.
Soome keele oskus ja tööks vajalikud paberid.

Ettevõte pakub

Palk vastavalt töötajale, kas tunnitöö vöi tükitöö alusel.
Palka maksame 2 x kuus.
Heade töötulemuste eest lisaboonused.
Soovi korral on võimalus teha ületunde.

Tööle asumine: võimalusel kohe!

Tööaeg: esmaspäevast - reedeni.

Elamisega saame aidata.

Tööpakkumise number
#659551

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2020
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2020
Üldehitaja Üldehitaja

Rox Rakennus Oy

Tarjoamme monipuolisesti rakennuspalveluita Uudellamaalla.

remontit
purkutyöt
betonityöt
timanttityöt
pressuhallit
ja muut mahdolliset rakennustyöt

Remontoimme vanhoja taloja ja asuntoja.

Teemme myös PVC-töitä, kuten halleja, autosuojia ja varastonverhoja.
Rox Rakennus Oy myös myy PVC-halleja ja kaikkea muuta mitä siitä voi tehdä.

Vaata rohkem

Üldehitaja
You are applying to:
Üldehitaja