Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638731

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rox Rakennus on ettevõte, mis tegeleb üldehitustöödega.
Köik objektid on meil Uusimaal.Lisaks teeme teemanttöid.
Otsime üldehitajaid betoonitöö kogemusega

Ootused kandidaadile

Kasuks tulevad oma oma auto, juhiload,
soome keele oskus ja tööks vajalikud paberid.

Ettevõte pakub

Palk vastavalt töötajale, kas tunnitöö vöi tükitöö alusel.
Palka maksame 2 x kuus.
Heade töötulemuste eest lisaboonused.
Soovikorral on võimalus teha ületunde.
Tööle asumine: võimalusel kohe!
Tööaeg: esmaspäevast - reedeni.
Elamisega saame aidata.

Tööpakkumise number
#638731

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2020
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Tarjoamme monipuolisesti rakennuspalveluita Uudellamaalla.

remontit
purkutyöt
betonityöt
timanttityöt
pressuhallit
ja muut mahdolliset rakennustyöt

Remontoimme vanhoja taloja ja asuntoja.

Teemme myös PVC-töitä, kuten halleja, autosuojia ja varastonverhoja.
Rox Rakennus Oy myös myy PVC-halleja ja kaikkea muuta mitä siitä voi tehdä.

Vaata rohkem

Üldehitaja