Töö kirjeldus

Otsime korralikku karsket üldehitajat Kesk-Soome. Kasuks tulevad soome keele oskus ja soome töökultuuris töötamis kogemused. Tööd pikemaks ajaks, palk korralik ja otse Soome ettevõttes. Võimalik alustada ka paarilisega. Saada meile oma CV või tutvustus endast, või helista +358401792838.

Ootused kandidaadile

Vajalik puidu ja betoontööde kogemus.

Ettevõte pakub

Pikaajalist tööd

Elamist

Tööpakkumise number
#669914

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
28. september 2020

Oy Fin Dignity Ab

Vaata rohkem

Üldehitaja