Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797739

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume Soomes, Helsingi piirkonnas tasuvat ja pikaajalist tööd üldehitajatele ( sisetööd sh. ka esiku- ja köögimööbli paigaldus ). Majutus Helsingis tasuta. Tasustamine tunnitöö alusel 2x kuus. Tunnihind kokkuleppeline vastavalt töökogemustele. Korraliku ja kogemustega töötaja tunnihind algab 15€/h netto.

Kandideerijal tuleb kasuks vähene soome keele oskus ja isikliku auto kasutamise võimalus (kütusekompensatsioon). Vajalik tööohutuskaart.

Info tel. +372 55675320

Ootused kandidaadile

Eelnev kogemus Soomes töötamisel, tõsine töösse suhtumine, vähene mööblipaigaldus kogemus.

Ettevõte pakub

Pikaajalist ja tasuvat tööd, head töökeskonda .

Tööpakkumise number
#797739
Üldehitaja