ÜLDARST
Tööpakkumise number #814680

ÜLDARST

Viru Vangla
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on kinnipeetavate ja vahistatute terviseseisundi hindamine, esmatasandil üldarstiabi osutamine, haiguste diagnoosimine, ravi määramine, dokumentatsiooni koostamine ning terviseandmebaasi täitmine.

Erialaste küsimuste korral küsi lisateavet e-posti aadressil roland.rulli(at)just.ee.

Ootused kandidaadile

  • Laitmatu taust

  • Meditsiinialane kõrgharidus arsti erialal (üldarst)

  • Registreering Terviseameti registris

  • Eesti keele oskus tasemel C1

  • Soovituslikult peremeditsiini eriala residentuur

Ettevõte pakub

  • Töötasu 3000 eurot

  • Erinevad koolitusvõimalused

  • Töö osalise koormusega (0,75)

  • Tasuta sportimisvõimalused

  • Puhkus 35 päeva

Tööpakkumise number
#814680

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
20. september 2022
ÜLDARST ÜLDARST

Viru Vangla

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 p. tagasi
Підходить і для українців
ДВОРНИК НА НАРВСКИЙ КАРЬЕР Stell Eesti AS
4 p. tagasi
ДВОРНИК НА НАРВСКИЙ КАРЬЕР Stell Eesti AS • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
5 p. tagasi
MEDITSIINIOSAKONNA ÕDE Viru Vangla
Alates 2100 €/kuus
5 p. tagasi
MEDITSIINIOSAKONNA ÕDE Viru Vangla • Kohtla Järve / Jõhvi
Kohtla Järve / Jõhvi
UUS
2 p. tagasi
HOOLDUSE ELEKTRILUKKSEPA PRAKTIKA Eesti Energia AS
UUS
2 p. tagasi
HOOLDUSE ELEKTRILUKKSEPA PRAKTIKA Eesti Energia AS • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
UUS
2 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus JUHTIVARHITEKT Novarc Group AS
UUS
2 p. tagasi
JUHTIVARHITEKT Novarc Group AS • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
4 p. tagasi
KEEVITAJA / СВАРЩИК BIRGER OÜ
1500 - 2300 €/kuus
4 p. tagasi
KEEVITAJA / СВАРЩИК BIRGER OÜ • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
Vaatan kõiki
ÜLDARST
ÜLDARST