Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670014

Ukselengide pahteldaja

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 29. september 2020
Kuulutus aegub:29. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Ukselengide käsiparandus ja masintöötlemine
  • Ukselengide paranduse kvaliteedi hindamine vastavalt väljaõppele
  • Materjali hindamine ja parandust vajava töö hindamine

Ootused kandidaadile

  • Valmisolek töötada kahes vahetuses: E-R 06.00-14.30; 14.30-23.00
  • Varasem kogemus tootmises

  • Tasuta transport (Tapa, Tamsalu, Kunda, Aseri, Kiviõli, Kohtla- Järve, Ahtme linnaosa)
  • Töövahendid ettevõte poolt
  • Vajadusel tasuta majutus
  • Stabiilset töötasu

Tööpakkumise number
#670014

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

Finesta Baltic tegutseb aastast 2008 ning juba üle10 aasta oleme parimaid tööandjaid kokku viinud parimate töötajatega ning kasvanud seeläbi üheks suurimaks töövahendajaks Baltikumis. Lisaks Eestile oleme esindatud Lätis, Leedus, Soomes ja Šveitsis.

Vaata rohkem