Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314928

Ühenduskaablite valmistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektriliste ja elektroonsete ühenduskaablite ning juhtmeköidiste kooste.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • on arenemis- ja õpivõimeline;
  • on täpne, kohusetundlik ja usaldusväärne;
  • suudab teha kvaliteetset tööd

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus tootmisettevõttes;
  • tööjooniste lugemise oskus või tehniline taiplikkus;
  • soome ja/või inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • katseajal palka alates 3 €/tunnis (bruto);
  • meeldivaid ja nooruslikke töökaaslasi;
  • kena, kaasaegset ja paindlikku töökeskkonda;
  • kõikvõimalikku tuge tööks vajalike teadmiste omandamisel

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, Mustamäel.
Ettevõtte töökeeleks on Eesti keel, töö toimub ühes vahetuses.
Kandideerimiseks võid saata oma CV ka personal(ät)reimax.ee
Äraütlevaid vastuseid ei saadeta, sobivate kandidaatidega võetakse ise ühendust.

Tööpakkumise number
#314928

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 500 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. august 2013
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2013
Lisainfo palga kohta:
Pärast katseaega töötasu tükitöö alusel

REIMAX ELECTRONICS OÜ aastast 2005 Soomes asuva elektromehaanika ning elektroonikatooteid tootva REIMAX ELECTRONICS OY tütarettevõte. Meie peamisteks klientideks on suured rahvusvahelised automaatika- ja elektroonikaseadmeid valmistavad kontsernid.

Vaata rohkem