Tuule spetsialist
Tööpakkumise number #784792

COMODULE OÜ
Tallinn, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 17 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Sinu tööst lähemalt

Otsime spetsialisti, kes hoolitseks Tuule elektriliste tõukerataste eest.

Sinu ülesandeks on tänaval olevate Tuule tõukerataste sees olevate akude vahetamine, et tagada maksimaalne kogus sõiduvalmis tõukerattaid. Selles rollis saad aidata kontrollida ka elektritõukerataste tehnilist olukorda ning raporteerida hooldust vajavatest sõidukitest.

Töötamine toimub kaubikuga paindliku graafiku alusel õhtuses vahetuses ning sisaldab öötööd.

Ootused kandidaadile

Ootame sinult

See töö on sinu jaoks sobiv sulle meeldib viibida värskes õhus ja oled tugev nii oma aja kui ka marsruudi planeerimisel. Osa tööülesandeid eeldab ka head füüsilist vormi (nt 28kg tõukerataste tõstmist).

Ootame oma meeskonda tiimimängijat, kes oleks hoolas, proaktiivne ning kiire õppija.

Vajalikud on B-kategooria autojuhiload ja vähemalt 2 aastat sõidukogemust.

Töökeeleks on eesti keel, kuid inglise keele oskus on boonuseks!

Ettevõte pakub

Meie juures saad

Töötada multikultuurses meeskonnas ja innovaatilises keskkonnas, kus meil on tugev missioonitunne maailma paremaks muuta. Oleme inimesed, kes tõesti hoolivad keskkonnast.Kui vajad siiski veenmist, saad ka:

- Võimaluse mängida kaasa Tuule eduloos!- Paindliku töögraafiku (sh töö nädalavahetustel)

- Missioonitundega nooruslik meeskond

- Vabal ajal poole hinnaga Tuulega vuhiseda

Kas oled valmis tagama linnas rohelisema liikumise ja muutma seeläbi Pärnu ja maailma paremaks?

Kui see sulle huvi pakub, ära oota homset.Kandideeri juba täna, sest konkurss lõpeb sobiva kandidaadi leidmisega.

Tööpakkumise number
#784792

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 7 - 8.75 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
13. mai 2022
Tuule spetsialist Tuule spetsialist

COMODULE OÜ

Comodule is making more people enjoy riding an electric bicycle or kick scooter. We are developing IoT solutions for shared mobility operators and bicycle manufacturers to reduce global environmental pollution and traffic congestion. Since 2014 Comodule has connected over 300,000 light electric vehicles to the internet and has helped to launch shared fleets in 60 cities around the globe. In spring 2020 we launched our own kick-scooters called Tuul which are developed and assembled in-house.
Tuul is the first Estonian-made, most durable, and eco-friendly kick scooter on earth. Tuul stands for adding value to daily city life, reducing urban pollution, and creating new standards for electric micro-mobility vehicles in terms of durability, convenience, and care. Tuul is the first and only e-kick scooter developed and produced outside of China. It is designed to last longer than other scooters, is 92% recyclable, manufactured from 42% recycled materials and uses swappable dual batteries.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 2 UUS
2 p. tagasi
LAOTÖÖLINE / PAIGALDAJA - SOBIB KA ÜLIÕPILASTELE SUVEHOOAJAKS RENT CENTER OÜ
1800 - 2200 €/kuus
2 UUS
2 p. tagasi
LAOTÖÖLINE / PAIGALDAJA - SOBIB KA ÜLIÕPILASTELE SUVEHOOAJAKS RENT CENTER OÜ • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
Підходить і для українців
ABITÖÖLINE / A SEASONAL ASSISTANT WORKER EESTI JALGPALLI LIIT
5 - 6 €/tunnis
2 päeva jäänud
ABITÖÖLINE / A SEASONAL ASSISTANT WORKER EESTI JALGPALLI LIIT • Tallinn
Tallinn
VIP 4 UUS
2 p. tagasi
KOLIMISSPETSIALIST ADDUCO OÜ
1300 - 1600 €/kuus
4 UUS
2 p. tagasi
KOLIMISSPETSIALIST ADDUCO OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1 UUS
2 p. tagasi
HUVITAV TÖÖ KAUBA VÄLJASTAJANA Ametro Personalirent OÜ
Alates 8.5 €/tunnis
1 UUS
2 p. tagasi
HUVITAV TÖÖ KAUBA VÄLJASTAJANA Ametro Personalirent OÜ • Harjumaa
Laagri
4 p. tagasi
TÜÜBLI PAIGALDAJA METSAS (SUVINE TÖÖ) Scandic Organic OÜ
Alates 8 €/tunnis
4 p. tagasi
TÜÜBLI PAIGALDAJA METSAS (SUVINE TÖÖ) Scandic Organic OÜ • Eesti
Eesti
Vaatan kõiki