Värsked tööpakkumised

Tuukrimeeskonna tuuker

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 598410

Tööpakkumise number

598410

Firma nimi peidetud Tuukrimeeskonna tuuker

Töö kirjeldus

Merevägi pakub tuukrite ja miinituukrite väljaõpet ning edasist teenistust EOD TUUKRIGRUPIS. Väljaõpe toimub Baltimaade tuukrikoolis Liepajas, kestusega 6 nädalat. KATSED TOIMUVAD 25. NÄDALAL MIINISADAMAS

VASTUVÕTUKATSED

  • 5000 m jooks (ajalimiit 22 min 45 sek)
  • 400 m ujumine (ajalimiit 10 min)
  • 25 m vee all ujumine (ajalimiiti ei ole)
  • kätekõverdused
  • kõhulihaste harjutus (istesse tõusud)
  • lõuatõmbed (min 5 korda)
  • ABC test (lestade jalgapanek ja näomaski pähepanek 5 m sügavusel vees)
  • meditsiiniline kontroll
  • barokambri test
  • inglise keele test
  • vestlus

Nõudmised kandidaadile

EELDUSED KANDIDAATIDELE

  • ajateenistus läbitud või läbimisel
  • keskharidus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • inglise keele oskus kesktase (B1+)
  • kohtulikult karistamata
  • väga hea tervislik seisund ja füüsiline vorm
  • distsiplineeritud
  • hea stressitaluvus

Ettevõte pakub

PAKUME

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd miinituukritena laevastiku tuukrigrupis
  • osalemist rahvusvahelistel NATO õppustel ja siseriiklikel miinitõrje operatsioonidel
  • vajadusel inglise keele õpet
  • keskmisest suuremat töötasu, mis tuleneb väljaõppest, kvalifikatsioonist
  • ujula ja jõusaali kasutamist

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
20. mai 2019

Merevägi osaleb aktiivselt NATO riikide vahelises koostöös, olles meie liitlaste ja partnerite hulgas tunnustatud miinitõrje asjatundja. Teenistus mereväe laevadel annab võimaluse külastada erinevaid sihtkohti üle maailma, töötada koos teiste riikide mereväelastega ning osaleda õppustel ja harjutustel, mis aitavad mereteid maailmasõjaaegsetest lõhkekehadest ohutumaks muuta.