Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639916

TURVATÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Külaliste registreerimine
  • Häiretele reageerimine
  • Töö toimub graafiku alusel

Ootused kandidaadile

  • Põhiharidus
  • Ausus ja kohusetundlikkus
  • Hea tervislik seisund
  • Valdab nõuetele vastavalt eesti keelt
  • Turvatöötaja kvalifikatsioon, vähemalt turvatöötaja tase 3

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Heal tasemel väljaõpet
  • Sõbralikku ja toetavat töökollektiivi
  • Paindlikku töögraafikut
  • Karjäärivõimalust

  • Lepi kokku kohtumine ja leiame sulle sobiva töö nii ajaliselt, logistiliselt kui ka
töö iseloomult.
  • Täpsema info saamiseks helista 5086681 või 5090033

Tööpakkumise number
#639916

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. märts 2020
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2020

Tere tulemast Dussmann Gruppi, ühe maailma suurima erakätesse kuuluva teenusepakkuja töötajate hulka.
Meie pakutavate teenuste nimekirja kuuluvad puhastusteenused, turvateenused, toitlustamine ja kinnisvarahooldus.

P. Dussmann Eesti OÜ otsib oma meeskonda enesekindlaid ja teotahtelisi kolleege.

Vaata rohkem