Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #214687

Turvatöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ametijuhendi täitmine
- valveobjekti valve ning vajadusel kaitse teostamine
- õigusrikkumiste avastamine ning preventiivi teostamine
- õigusrikkujate kinni pidamine vastavalt turvaseadusele
- õigusrikkujate üle andmine politseile
- erivahendite kasutamine vastavalt turvaseadusele
- vormi kandmine vastavalt ametijuhendile

Ootused kandidaadile

- Eesti Vabariigi kodanik
- turvatöötaja kvalifikatsioon (vt."Lisainfo")
- tugev ning jätkusuutlik psüühika
- vähemalt põhiharidus
- kohtulikult karistamata
- hea füüsiline vorm (tegutsemiseks eri- ja ohuolukordades)
- esinduslik ja hoolitsetud välimus
- kohusetundlikkus ja täpsus

Ettevõte pakub

- regulaarset ametialast täiendkoolitust tööandja kulul
- regulaarset ametialast tervisekontrolli tööandja kulul
- vajadusel ametialaselt toetavat meeskonda

Lisainfo

Eelise annab turvatöötaja tunnistus ja/või läbitud ajateenistus või seotus õiguskaitse valdkondadega.
Palume vastata kõigile esitatud küsimustele ning esitada elulookirjeldus eesti keeles.

Tööpakkumise number
#214687

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2011
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Fahle Turvateenused OÜ on ainult eesti kapitalil põhinev turvateenuseid pakkuv ettevõte. Meie peamine suund turvateenuste pakkumisel on keskendumine mehitatud valveteenuse osutamisele. Omame Politseiameti poolt väljastatud turvalitsentsi PA_16-19.27/9105, mille alusel on meil õigus klientidele ja nende omandile pakkuda valvet ja vajadusel kaitset Eesti Vabariigi territooriumil. Fahle Turvateenused OÜ missioon on pakkuda Eesti Vabariigis juriidilistele isikutele parima kvaliteediga turvateenust ning eeskujuliku suhtumisega professionaalset teenindust vastavas valdkonnas. Fahle Turvateenused OÜ eesmärk on oma tegevusega kaasa aidata kaitstud elukeskkonna loomisele, turvalise Eesti idee teostamisele mitte ainult meie lastele, vaid ka meile endile.

Vaata rohkem