Turvatöötaja Rõõmu Kaubamajas
Tööpakkumise number #815114

AS G4S Eesti
Keila, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kaupluse valvamine, töö videoga, süüteos kahtlustatavate kinnipidamine.

Ootused kandidaadile

Liitu meie tiimiga, kui oled vähemalt 19-aastane ja põhiharidusega, oled arvuti kasutaja ja saad hakkama tehnikaseadmete käsitlemisega ning räägid vabalt eesti keelt (omad B2 keeletaseme tunnistust).

Töötamine E-P 08:45-22:30, brutopalk alates 5,69 eurot tunnis.

Tööpakkumise number
#815114

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
22. september 2022
Turvatöötaja Rõõmu Kaubamajas Turvatöötaja Rõõmu Kaubamajas

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
TEENINDAJA (PALDISKI) OG Elektra AS
Alates 813 €/kuus
1 päev jäänud
TEENINDAJA (PALDISKI) OG Elektra AS • Harjumaa
Paldiski
3 näd. tagasi
Veebipõhine värbamine KLIENDITEENINDAJA KEILA TEENINDUSJAAMA Olerex AS
Veebipõhine värbamine
KLIENDITEENINDAJA KEILA TEENINDUSJAAMA Olerex AS • Harjumaa
Keila
KEILA KAUPLUSE KLIENDITEENINDAJA Bauhof Group AS
KEILA KAUPLUSE KLIENDITEENINDAJA Bauhof Group AS • Harjumaa
Keila
5 p. tagasi
ABITÖÖLINE VADO INTERNATIONAL OÜ
5 p. tagasi
ABITÖÖLINE VADO INTERNATIONAL OÜ • Harjumaa
Keila
UUS
2 p. tagasi
OPERAATOR KEILA JAZZ PESUTÄNAVAS Express Pesulad OÜ
UUS
2 p. tagasi
OPERAATOR KEILA JAZZ PESUTÄNAVAS Express Pesulad OÜ • Harjumaa
Keila
Vaatan kõiki