Turvatöötaja Rocca al Mare keskusesse VIP2

USS SECURITY EESTI AS

Tööpakkumise number

572536

USS SECURITY EESTI AS Turvatöötaja Rocca al Mare keskusesse

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on turvatunde loomine, korra tagamine ja probleemide ennetamine.

Nõudmised kandidaadile

On vähemalt 19 aastane ja kohtulikult karistamata
Omab vähemalt põhiharidust
Räägib eesti keelt või omab B-2 keeletunnistust
On kohusetundlik ja usaldusväärne

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu
Lisatasusid
Värbamispreemiat kuni 100€
Paindlikku töögraafikut
Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi oma ala parimatelt
Mitmekesiseid sportimisvõimalusi
Vajadusel ööbimisvõimalust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2018
Soovin kandideerida

Turvatöötaja Rocca al Mare keskusesse

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1300 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Vaatan ettevõtte profiili