Värsked tööpakkumised

Turvatöötaja Kristiine Keskusesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 563444

Tööpakkumise number

563444

Firma nimi peidetud Turvatöötaja Kristiine Keskusesse

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on turvatunde loomine, korra tagamine ja probleemide lahendamine/ ennetamine.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 19-aastane ja kohtulikult karistamata
Omab vähemalt põhiharidust
Räägib eesti keelt
Kohusetundlik ja usaldusväärne

Ettevõte pakub

Töötasu alates 4€
Paindlikku töögraafikut( võimalik töötada osalise koormusega, päevastes või öistes vahetustes )
Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi
Mitmekesiseid sportimisvõimalusi
Värbamispreemiat kuni 100€

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
16. november 2018
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2018
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1300 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.