Värsked tööpakkumised

Turvatöötaja - inkassaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 370468

Tööpakkumise number

370468

Töö kirjeldus

• transportida sularaha- ja väärtveosed asukohast sihtkohta kehtestatud korras
• tagada sularaha- ja väärtveoste valve ning kaitse seaduse piires
• kliendilepingust tulenevate tööandja kohustuste täitmine
• ettevõttesiseste eeskirjade ja protseduurireeglite täitmine.

Nõudmised kandidaadile

• omad turvatöötaja kvalifikatsiooni ja turvaalast töökogemust
• valdad eesti keelt kesktasemel (B2)
• omad autojuhtimise õigust (B- kategooria)
• oled kohusetundlik ja aus

Ettevõte pakub

• korralikku, stabiilset ja vastavalt seadusele töötasu
• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• mõnusat meeskonda
• karjäärivõimalusi liikumaks kõrgemale ametikohale
• regulaarseid lasketreeninguid
• sportimisvõimalusi ettevõtte kulul.

Lisainfo

Töökoha asukohaks on Tallinn ja tööle asumine koheselt.
Pakume paindliku tööajaga töötamise võimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2015
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2015
Brutopalk:
Alates 700 kuni 1000 EUR kuus

OÜ Eurex CS on turvafirma. Oleme keskendunud raha- ja väärisesemeteveo teenuse pakkumisele ning selle edasiarendamisele. Meie visioon on olla eelistatuim rahaveoteenuse pakkuja Eestis.

Klientide sularahavedu teostatakse järgides rangeimaid turvameetmeid ja Eesti Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud korda. Meie poolt osutatud teenus on kaetud kindlustuslepinguga.

OÜ Eurex CS sularahakeskus asub Tartu mnt 87D, Tallinn 10112. Klientide vara hoiustatakse ühes Eesti kõige turvalisemas ja kaasaegsemas varahoidlas.

OÜ Eurex CS on esindatud Eesti Panga sularaha töörühmas ja on Turvaettevõtete Liidu liige.

Teenuste loetelu:

• Rahavedu kliendilt panka
• Rahavedu pangast kliendile
• Väärisesemete vedu
• Väärisesemete hoiustamine varahoidlas.

Tutvu ka meie kodulehega www.eurexcs.ee