Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #278441

Turvatöötaja - inkassaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • transportida sularaha- ja väärtveosed asukohast sihtkohta kehtestatud korras;
  • üle anda ja vastu võtta veoseid kehtestatud korras;
  • tagada sularaha- ja väärtveoste valve ning kaitse seaduse piires;
  • kliendilepingust tulenevate tööandja kohustuste täitmine.
  • ettevõttesiseste eeskirjade ja protseduurireeglite täitmine

Ootused kandidaadile

  • omad turvatöötaja kvalifikatsiooni ja vähemalt 3- aastast turvaalast töökogemust;
  • valdad eesti keelt kesktasemel (B2);
  • omad autojuhtimise õigust (B- kategooria ja vähemalt 3- aastane juhtimisstaaž);
  • oled kohtulikult karistamata;
  • oled kohusetundlik ja aus;
  • julged kanda vastutust;
  • oled heas füüsilises vormis;
  • sul on hea olukorra hindamis- ja reageerimisvõime;

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • mõnusat meeskonda;
  • regulaarseid lasketreeninguid;
  • kaasaegseid töövahendeid;
  • sportimisvõimalusi ettevõtte kulul;
  • korralikku ja stabiilset töötasu.

Lisainfo

Töökoha asukohaks on Tallinn ja tööpiirkonnaks Eesti.
Töö toimub vahetustega, graafiku alusel.
Tööle asumine koheselt.

Tööpakkumise number
#278441