Värsked tööpakkumised

Turvatöötaja Café Amigosse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547281

Tööpakkumise number

547281

Firma nimi peidetud Turvatöötaja Café Amigosse

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on korra jälgimine ning turvalisuse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

On vähemalt 21 aastane ja kohtulikult karistamata
Omab vähemalt põhiharidust
Räägib Eesti keelt või omab B-2 keeletunnistust
Valdab suhtlustasemel vene ja inglise keelt
On esinduslik ja hea suhtleja

Ettevõte pakub

Osalist tööaega 22.00 – 05.00
Töötasu alates 5,5 € tunnis
Värbamispreemiat kuni 100€
Mitmekesiseid sportimisvõimalusi
Vajadusel ööbimisvõimalust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2018
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 5.5 EUR tunnis

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.